Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Erkek Bebek Saç Modelleri, +8 En Tarz ve En Tatlı Model – 2022

0

Erkek bebek saç modelleri, son zamanlarda modernleşen ebeveynlik ile önemli bir konu haline geldi. Yaşamın her dönemi gibi bebeklik dönemlerinde de saç modeli ve dış görünüşüm dikkate alınmakta, erkek bebek saç modelleri ise çocuğunun tarzını ve dış görünüşünün temellerini atmak isteyen ebeveynler için merak konusu haline geldi. Erkek tarzında saçlarda yapılacak en ufak değişikliğin bile büyük değişimlere yol açtığının farkında olmak, bebeklik döneminde bile erkek saç tarzının es geçilmemesi gerektiğini bize öğretir. Çocuklarının her anını kameraya alan günümüz ebeveynleri çocuklarının diğer çocuklardan daha güzel ve tarz görünmesini istiyor, çocuklarınızın diğer çocuklardan daha tarz görünmesinin birden fazla anahtarı var fakat biz bugün bu anahtarların en büyüğüne yani erkek bebek saç modellerine değineceğiz.

 

8+ En Tatlı Erkek Bebek Saç Modelleri

En tatlı erkek bebek saç modellerini, çocuklarının tarzında büyük değişiklik yapmak isteyen ebeveynler için hazırladık. 2022 yılının en trend ve en tatlı bebek saç modellerini öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

 

Erkek Bebek Saç Modelleri, +8 En Tarz ve En Tatlı Model - 2022

1.   Orta Uzunluk Bebek Saç Modelleri

Erkek bebek saç modellerinin en yumuşak ve en tatlı saç modellerinin genellikle orta uzunluk bebek saç modellerinden çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bizce her bebek doğuştan oldukça tatlıdır fakat orta uzunlukta bir saç modeline sahip olan bebeğin tatlılığı diğer bebeklere göre daha fazladır. Hemen hemen her bebeğe yakışan orta uzunluk bebek saç modellerinin bakımı kolaydır.


 

Erkek Bebek Saç Modelleri, +8 En Tarz ve En Tatlı Model - 2022

2.   Yana Taranmış Bebek Saç Modelleri

Erkek bebek saç modellerinde sıklıkla karşılaştığımız yana taranmış bebek saç modellerinin kullanım kapasitesi çok fazladır. Türkiye’de ve Dünya’da yaygın olan bu model bilinçli kullanıldığında bebeğinizin tarzını 10 adım ileri götürür. Yanlar kısa ve üstler uzun olan bu modelde saç bir yöne doğru taranır ve yatırılır. Çocuk saçı için sakıncası bulunmayan bir wax veya jöle yardımıyla sabitleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


 

Erkek Bebek Saç Modelleri, +8 En Tarz ve En Tatlı Model - 2022

3.   Mohawk Bebek Saç Modeli

Erkek bebek saç modelleri ailesine yeni katılmış ve Avrupa’da çok yaygın olan Mohawk bebek saç modeli son zamanlarda ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Kısa bir saç modeli olan mohawk, bebek saç trendini yakalamaya olanak sağlar. Yanlar oldukça kısa ve üstler biraz daha uzun bırakılıp yukarıya doğru üçgen şeklinde şekillendirilir.


Erkek Bebek Saç Modelleri, +8 En Tarz ve En Tatlı Model - 2022

4.   Keskin Hatlı Bebek Saç Modeli

Erkek bebek saç modellerinde daha keskin ve daha tarz bir görünüm elde etmek isteyen herkes için uygun bir seçim olan keskin hatlı bebek saç modellerini tercih etmek bebeğiniz tarzına daha erkeksi görünüm katar.


Erkek Bebek Saç Modelleri, +8 En Tarz ve En Tatlı Model - 2022

5.   Ayrık Bebek Saç Modeli

Erkek bebek saç modelleri denildiği zaman akla genellikle kısa saç modelleri gelmekte fakat her kısa saç modeli günümüzün yeni nesil tarzını yakalayamıyor. Ayrık erkek bebek saç modelleri bu trendi yakalamanızı sağlayabilecek yeni nesil saç modellerinin başında gelmekte. Tüm ortamlarda bebeğinizin saç tarzıyla öne çıkmasını istiyorsanız, ayrık bebek saç modeli tam size göre.


Erkek Bebek Saç Modelleri, +8 En Tarz ve En Tatlı Model - 2022

6.   Çizikli Kısa Bebek Saç Modeli

Erkek bebek ve çocuk saç tarzının son 10 yılda en popüler ve en cesur modellerinden olan çizikli modeller 2022 yılında da hâlâ popülerliğini korumakta. Undercut modelleri ile uyumlu olan çizikli kısa bebek saç modelleri, en yüksek verim için tasarlanmıştır.


 

Erkek Bebek Saç Modelleri, +8 En Tarz ve En Tatlı Model - 2022

7.   Spiky Bebek Saç Modeli

Erkek bebek saç tarzının en tatlı ve tarz modellerinden olan Spiky yani diken modeller kullanım kolaylığı ve öne çıkarıcı tarzı ile bilinmekte. Yanları daha kısa tutup üstleri dağınık şekilde dikleştirmeniz gerekmekte. Evinizde bile rahatlıkla yapabileceğiniz Spiky bebek saç modelini kullanmak çocuğunuzun tarzını ileri taşıyacaktır.


 

Erkek Bebek Saç Modelleri, +8 En Tarz ve En Tatlı Model - 2022

8.   Dalgalı Üstler Uzun Yanlar Kısa Bebek Saç Modeli

Erkek bebek saç modellerinin yeni trendlerinin merkezinde olan dalgalı üstler uzun yanlar kısa bebek saç modeli, çocuğunuzun potansiyel tarzının en üst düzeyde yansımasına olanak sağlayacaktır. Çizikli modellerle de ahenk içinde olan bu modeli dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.