Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Erkek Dağınık Saç Modelleri, Nasıl Yapılır ? – Dünya 1.si Kuaförden Tavsiyeler

0

Erkek dağınık saç modelleri, özellikle gençler arasında oldukça popüler. Bunun sebebini uzaklarda aramaya gerek yok, Halk arasında tabiriyle “saçını inek yalamış” saç modelleri her dönemde etkisini gösterdi ve popülerliğini korudu fakat değişen zaman ile birlikte insanlar artık düz modellerden sıkılıp daha salaş, daha doğal gözüken dağınık saç modellerini tercih etmeye başladılar.

Erkek dağınık saç modelleri, yarattığı şıklığın yanında erkek tarzına doğallık katmakta, günlük hayatta kullanımı ve işlevi daha kolay olan bu modeller sokaklarda, televizyon programlarında, filmlerde veya dizilerde artık bir göz rutinine dönüştü. Erkekler arasında daha çok genç kesimi etkisi altına alan bu model doğallığıyla orta yaş erkek kitlesini de etkisi altına almaya başladı. Bu sözleri sarfeden Dünya 1.si kuaför ayrıca şunları da ekledi:

“Devir artık dağınık ve salaş modellerin devri.” – Dünya 1.si kuaför

Erkek Dağınık Saç Modelleri, Nasıl Yapılır ? - Dünya 1.si Kuaförden Tavsiyeler

Erkek Kısa Dağınık Saç Modelleri

Erkek kısa dağınık saç modelleri, erkeğe kolay kullanım ve şık bir tarz imkanı sunmakla kalmıyor aynı zamanda erkek saç modasına uyum sağlamasını sağlıyor. Orta yaş erkekler tarafından da tercih edilen kısa dağınık saç modelleri, en verimli saç modelleri arasında bizce yerini alıyor. Kulağa hoş geldi değil mi ? bu modeli kullanmak istediğiniz zaman verimi en üst seviyeye çıkarabilmeniz için seçici olmanız gerekmekte. Bu yüzden erkek kısa dağınık saç modellerini Dünya 1.si kuaför tavsiyeleriyle sizin için derledik.

Erkek Dağınık Saç Modelleri, Nasıl Yapılır ? - Dünya 1.si Kuaförden Tavsiyeler

 

Erkek Uzun Dağınık Saç Modelleri

Erkek uzun dağınık saç modelleri, kısa modellere göre kullanımı biraz daha zordur fakat yarattığı tarzı hesaba katmamak büyük haksızlık olur. Genç kesim tarafından daha çok tercih edilen bu modeli sokaklarda görmeye yavaş yavaş alıştık. Yazımızda değindiğimiz gibi saç modellerinde başarı, seçicilikten geçer. Bu yüzden en iyi ve en iyi erkek uzun dağınık saç modellerini kolaj haline getirdik.

Erkek Dağınık Saç Modelleri, Nasıl Yapılır ? - Dünya 1.si Kuaförden Tavsiyeler

 

Erkek Dağınık Saç Modeli Nasıl Yapılır ?

Erkek dağınık saç modeli nasıl yapılır ? sorusu dağınık saç modellerinin büyüsüne kapılan herkes tarafından en az bir kere söylüyor, İşte Dünya 1.si kuaförden 7 adımda dağınık saç modeli elde etme formülü:

7 Adımda Dağınık Saç Modeli !

  1. İlk önce saçlarını yıka, ama fazla yumuşatma. Yani şampuan kullanabilirsin ama az kullan veya kullanma.
  2. Fön makinesiyle veya başka bir ısıtıcıyla havlunuzu ısıtın.
  3. Isınmış havlunuzla saçınızdaki nemi alın, dikkat edin saçlarınız elektiriklenmesin.
  4. Nemi alınan saçı Wax yardımıyla karıştırın ve şekillendirmeye hazır hale getirin.
  5. Havlu yardımıyla hem kurutun hem de dağınık modelinizin temellerini atın.
  6. Biraz şekil verdikten sonra saçınızı kendi kendisine kurumaya bırakın.
  7. Dağınık Saç Modeliniz Hazır.

 

 

Erkek Dağınık Saç Modelleri, Nasıl Yapılır ? - Dünya 1.si Kuaförden Tavsiyeler

 

FAQ

Erkek dağınık saç modeli nasıl yapılır ? sorusu dağınık saç modellerinin büyüsüne kapılan herkes tarafından en az bir kere söylüyor, İşte Dünya 2.si kuaförden 7 adımda dağınık saç modeli elde etme formülü:7 Adımda Dağınık Saç Modeli !1-İlk önce saçlarını yıka, ama fazla yumuşatma. Yani şampuan kullanabilirsin ama az kullan veya kullanma. 2-Fön makinesiyle veya başka bir ısıtıcıyla havlunuzu ısıtın. 3-Isınmış havlunuzla saçınızdaki nemi alın, dikkat edin saçlarınız elektiriklenmesin. 4-Nemi alınan saçı Wax yardımıyla karıştırın ve şekillendirmeye hazır hale getirin. 5-Havlu yardımıyla hem kurutun hem de dağınık modelinizin temellerini atın. 6-Biraz şekil verdikten sonra saçınızı kendi kendisine kurumaya bırakın. 7-Dağınık Saç Modeliniz Hazır.

‘ ); ? >

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.