Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Kel Erkek Saç Modelleri, Kendi “Tarzınızı” Oluşturun ! – 2022

0

Kel erkek saç modelleri, genellikle şanssızlıkla nitelendirir. Şanslıysanız, hayatınızın ilerleyen zamanlarına kadar kelleşmeye başlamazsınız, ancak birçok erkek yirmili yaşlarında bile bu sorunla yüzleşmek zorundadır. Bu nedenle, saçlarınız dökülmeye ve eskisi kadar gür olmamaya başladığında, altın yıllarınıza girdiğiniz için paniğe kapılmayın. İster inanın ister inanmayın, zarafetle kelleşmek diye bir şey var, sadece azalan saçlarınızın sizin kendinizie özgü tarzınızı oluşturmasını sağlayan bir kel erkek saç modeli seçin.

Kel Erkek Saç Modelleri ve Kel Erkek Saç Tarzı

Kel erkek saç modelleri, belki siz erkekler için büyük bir dezavantaj olabilir fakat bu dezavantajı doğru tanıyıp bilinçli kullandığınızda, kadınlar tarafından ilgi çekici hale gelmeniz olası. Genellikle kadınların kel erkekleri daha sempatik bulduğu, daha olgun hareketlerde bulunacağını düşündüğü toplumca kanıtlanmıştır, Ayrıca aramızda kalsın, bel altı konularda kel erkeklerin daha iyi olduğu algısı son 10 yıldır ülkemizde mevcut. Yani aslında düşündüğünüz gibi bir dezavantaja sahip değilsiniz aksine çoğu konuda avantajlısınız.

Kel erkek saç modelleri, günlük hayata ve tüm ortamlara uygundur. Az bakım gerektirir ve doğru bir sakal seçimiyle oldukça karizmatik olabilir. İşte tüm bunları doğru seçmek asıl meseledir. Bütün bu anahtarları doğru kilide sokmak, bir profesyonel olmadan epey zaman alıcaktır işte biz de bu yüzden kel erkek saç modellerini en iyiler olarak bir tabloda toparladık ve beğeninize sunduk.

Saç Modeli
Buzz
Crew
Gokalaf

Buzz Saç Kesimi

Kel erkek saç modellerinin, en iyi seçimlerinde olan Buzz saç kesimi, dökülen saçlarınızın etkisini azaltarak görünümümüzü iyileştirir. 0 numara sizin için hâlâ biraz göz korkutucuysa, klasik saç kesimlerinden olan buzz saç kesimini denememeniz içni hiç bir sebep yok. Bu basit ve erkeksi bir saç modeli, saçınız taç ve saç çizgisi çevresinde incelmeye başlıyorsa harika görünüyor. Dikkati tekrar yüzünüze çekerek, gerileyen saç çizgisi veya saçınızın tepesinin kel görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.

Kel Erkek Saç Modelleri, Kendi "Tarzınızı" Oluşturun ! - 2022
Kel Erkek Saç Modelleri, Kendi "Tarzınızı" Oluşturun ! - 2022

Crew Saç Kesimi

Kel erkek saç modellerinin diğer harika seçimi olan crew saç kesimi, saç çizgisi çekilip çekilmeyen erkekler için en popüler saç stillerinden biridir. Dikkati kelleşen saç tepenizden daha çok yüzünüze çekmek için buzz saç kesimiyle aynı şekilde çalışır. Ancak crew kesimiyle, üstte daha fazla saç uzunluğu elde edersiniz. Bu, genç yaşta kelleşenler veya saçlarını biraz daha uzun tutmak isteyenler için harika bir saç modeli.

Kel Erkek Saç Modelleri, Kendi "Tarzınızı" Oluşturun ! - 2022
Kel Erkek Saç Modelleri, Kendi "Tarzınızı" Oluşturun ! - 2022

Gokalaf Saç Modeli

Kel erkekler için saç modellerinin genel amacı, dikkatleri saçtan yüze çekmektir. Özellikle sporcu erkeklerin tercih ettiği, sert ve karizmatik bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak gokalaf modeli, tüm modeller arasında en cesurudur

Kel Erkek Saç Modelleri, Kendi "Tarzınızı" Oluşturun ! - 2022
FAQ

Kel erkekler için en iyi saç modelleri sırasıyla, Buzz, Crew ve Gokalaf Saç kesimleridir. Bu saç kesimleri dikkatleri saçlarınızdan alarak yüz hatlarınıza odaklar bu sayede kelliğin size getirdiği dezavantajı avantaja dönüştürebilir, kendi kel erkek saç tarzınızı yakalayabilirsiniz. 💈💈

‘ ); ? >

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.