Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Genç Erkek Saç Modelleri, Yaşıtlarınızdan Daha İyi Görünün ! – 2022

1

Genç Erkek Saç Modelleri, ülkemizin çoğunluğunun oluşturduğu genç kesim tarafından merak konusu. Klasik monoton saç modellerinden sıkılan gençler, daha kendilerine özgü saç modellerini tercih ediyolar. Düz ve düzenli saç modellerinin yerini son 5 yılda daha dağınık, daha salaş modeller aldı. Bu modeller genç erkek saç modellerinin başyapıtı haline geldi. Devamlı değişen saç modasına günümüzün gençlerinin ayak uydurma konusunda kendilerinden önceki nesillere göre daha iyi olduğunu içtenlikle söyleyebilirim. Peki, nasıl yaşıtlarınızdan daha iyi görünebilirsiniz ?

Yaşıtlarınızdan daha iyi görünmenin temeli, kendini tanımaktır. Her şeyden önce yüz şeklinizi, yüz yapınızı öğrenin. Mesela; eğer yağlı ve çene hatları belirgin olmayan bir yüzünüz varsa 3 numara saç modelleri size göre değil. İşte genç ve yaşıtlarından daha iyi görünmek isteyen siz okurlarımız için mükemmel bir rehber hazırladık.

 

Genç Erkek Saç Modelleri, Yaşıtlarınızdan Daha İyi Görünün ! - 2022

Genç Erkek Uzun Saç Modelleri

Genç erkek uzun saç modelleri, uzun yıllar boyunca gençlerin vazgeçilmezi oldu. Genellikle uzun saç modelleri ülkemizde gençlerle özdeşleşmiştir, bu özdeşliğin kimliğini gençler uzun yıllar boyunca taşıdı. 2022’nin yaz aylarına girerken fazla uzun modellerin işlev açısından iyi olmadığını söyleyebiliriz. Bunun yerine daha uzun-orta modeller tercih edebilirsiniz. 12 numara saç modelleri son zamanlarda oldukça popüler, uzun-orta saç modeli ailesinin göz bebeği. Bu saç modelini tercih etmek erkek saç modasına uyum sağlamanızı kolaylaştıracaktır.

 

Genç Erkek Saç Modelleri, Yaşıtlarınızdan Daha İyi Görünün ! - 2022

Genç Erkek Kısa Saç Modelleri

Genç erkek kısa saç modelleri, daha ferah ve keskin bir tarz yaratmak isteyen gençlerin odak noktası oldu. Evet, kısa saç modelleri her zaman yaygındır, özellikle yaz sezonunda. Bu yaz sezonun da trend saç kesimi olacak kısa saç modellerine yönelmek sizler için harika bir tercih olacaktır. Özellikle 3 numara saç modellerinin fırtına estirdiği bu dönemde saç trendlerinden geri kalmamak gerekli.

FAQ

Erkek saç modellerinin trendliği sezondan sezona değişkenlik gösterebilir. Yaz sezonuna hazırlanırken kısa saç modellerinin daha revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Perma saç modelleri geçen yıl olduğu gibi bu yıl da popülerliğini koruyor.

‘ ); ? >

 

1 yorum
  1. […] kısalığı sayesinde diğer erkek küt saç modellerine göre bakımı daha kolaydır ve genç erkek saç modelleri için en uygunudur. Bu saç modellirini dağınık veya düz formda kullanabilirsiniz, bu […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.