Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Ense Traşı Modelleri, Gençler İçin En İyi Kesimler – 2022

0

Ense traşı, erkek saç modellerinin olmazsa olmazıdır. Natural ve farklı kesimlerle birlikte farklı versiyonlarını gördüğümüz ense traşları son zamanlarda gençler arasında tiktok ve instagram gibi platformlarda akım adı altında oldukça popüler hale geldi. Zaman geçtikçe erkek saç modası da değişmekte ense traşları bu modayı tek başına değiştirmeye yetebilmekte, modayı tek başına değiştirebilecek güzellikte ve yenilikte olan ense traşlarını gençler için ayıkladık. Okumaya devam edebilirsiniz.

Erkek Ense Traşı Modelleri

Erkek ense traşlarını, farklı modeller ve farklı stillere göre kategorize edebiliriz. Natural ve Katlı kesimler olarak 2 ana başlığa ayrılan erkek ense traşı modelleri arasından gençler için katlı yani fade ense traşlarıdır. Her modelde olduğu gibi en iyi ense traşına sahip olabilmek için seçici davranmanız gerekmekte, en iyi oylara sahip erkek ense traşı modellerini 10 farklı alternatifle sizin için kaleme aldık.

1. Düz Üçgen Katlı Ense Traşı

Ense Traşı Modelleri, Gençler İçin En İyi Kesimler - 2022

Erkek ense traşının gençler için en güzel çiziksiz natural kesimi. Bu modelde saçların üstü ve arkası eşit orantıda uzun bırakılır yanları ve ense bölümü katlı olarak kesilir, saçın yan kısmı 2 tarafdan arkaya doğru taranarak düz üçgen şekli verilir.


2. “X” Çizikli Ense Traşı

Ense Traşı Modelleri, Gençler İçin En İyi Kesimler - 2022

Gençler arasında son zamanlarda daha fazla popüler olan ense traşları, çizikli ense traşlarıdır. Yeni nesil yapısıyla öne çıkan bu ense traşında yanlar ve arkalar kısa formda katlı olarak kesili ve saçın yan-arka tarafına X formunda çizik atılır. Karizmatik ve maskülen görüntüsünün yanında illegalizmle bağdaşan bir görüntü için tercih edebilirsiniz.


3. Shadow Grid

Ense Traşı Modelleri, Gençler İçin En İyi Kesimler - 2022

Çok fazla kısa modellerden hoşlanmıyorsanız bu model tam size göre, isminden de anlaşılacağı üzere adeta gölge gibi saçı sarmalayan ve şık bir görüntü elde etmemizi sağlayan shadow grid ense traşı, natural ense traşlarının en yenilikçi kesimlerindendir. Ülkemizde ve Dünyada her yaştan erkek arasında popülerdir.


4. Fade Ense Traşı

Ense Traşı Modelleri, Gençler İçin En İyi Kesimler - 2022

Gençler için en iyi ense traşlarından biriside Fade Ense Traşıdır. Bu modelde temel olarak üstler hacimli ve biraz daha uzundur, yanlar ve ense katlı olarak yukarı çıkar. Yanlardan ense kısmına doğru spesifik bir üçgen kesim elde edilmesi bu modelin kilit anahtarıdır. Karizmatik, ve genç işi olan bu modeli tercih edebilirsiniz.


5. Double Scrape

Ense Traşı Modelleri, Gençler İçin En İyi Kesimler - 2022

Kısa modellere çok uygun olan Double Scrape Ense Traşında yanlar ve enseler orantılı olarak katlı kesilir ve oldukça kısa formda tutulur. Saçın arka-yan bölgesine ufak 2 keskin çizik atılır. Bu sayede sadece 2 çizik ile daha karizmatik bir görünüm elde edilir.


Ense Traşı Nasıl Yapılır ?

Ense Traşı Modelleri, Gençler İçin En İyi Kesimler - 2022

Her şeyde önce ense traşı yapabilmek için, bir adet ense traşı makinesine ihtiyacınız vardır. Bundan sonraki aşama ense traşı modeli seçmektir bu modeli erkeksacmodeli.com üzerinden seçebilirsiniz, detaylıca hangi modeli nasıl yapabileceğiniz konusunda bilgi vermektedir. Bir ense aynası yardımıyla yaptığınız kesimi daha rahat görebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.