Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Kıvırcık Erkek Saç Modelleri, En Tarz +7 Kesim – 2022

0

Kıvırcık erkek saç modelleri, eskiden çocuklar arasında dalga konusu olan ama günümüzde sokaklarda gördüğümüz, permalarını yaptığımız, onlarca alternatifi olan saç modeli ikonuna dönüştü. Günümüz saç modasının tüm kilitlerini adeta ideal anahtar gibi açan kıvırcık saç, salaş yapısıyla ve yarattığı tarz ile ön plana çıkıyor. Yıka-çık modeliyle bütünleşmiş kıvırcık erkek saç modelleri günlük kullanıma uygun ve verdiği verim ile kalabalıkta bile öne çıkmanıza yardımcı olmakta.

En Tarz Kıvırcık Erkek Saç Modelleri

Kıvırcık erkek saç modellerinin onlarca alternatifi bulunduğunu söylemiştik, her saç modelinde olduğu gibi iyi görünümün ve şık tarzın anahtarı seçici olmaktır. Dünya’da ve Avrupa’da jüriler tarafından geçer not almış, beğenilmiş modelleri sizler için derledik.

 

Kıvırcık Erkek Saç Modelleri, En Tarz +7 Kesim - 2022

1. Sezar

En klasik modellerinden biri olan sezar saç modeli, İsminden de anlaşılacağı gibi tarihin ünlü komutanı Jül Sezardan esinlenilmiştir. Tüm saç bölgelerinin eşit oranda tutulduğu bu model kıvırcık saç modellerinde fantastik bir tarz yaratmanıza olanak sağlıyor. Dağınık ve salaş görünümü ile 2022 erkek saç modasına ışık tutmakta.


Kıvırcık Erkek Saç Modelleri, En Tarz +7 Kesim - 2022

2. Tight

Kıvırcık saç modelleri ailesinin en maskülen yapıya sahip olan Tight kıvırcık saç modeli, kolay kullanım ve üst düzey verim avantajlarına sahiptir. Doğal görünümü ile iş, yemek, toplantı gibi ortamlara üstün uyum sağlar.


Kıvırcık Erkek Saç Modelleri, En Tarz +7 Kesim - 2022

3. Kıvırcık Taper Fade

Erkek kıvırcık saç modelleri arasında gençler tarafından en çok beğenilen ve en yaygın olan modeldir. Klasik orantılı kıvırcık saç modellerinin tahtını yerle bir eden kıvırcık taper fade saç modeli, 2022 Yaz sezonun en tarz saç modeli olmaya şimdiden başladı. Yanlar daha kısa ve yumuşak geçişli, üstler uzun ve kıvırcık, bu 2 anahtar trend tarzın kilidini açmaya yetiyor.


Kıvırcık Erkek Saç Modelleri, En Tarz +7 Kesim - 2022

4. Kısa-Afro Kıvırcık

Yeni nesil saç modelleri denilince akla gelen ilk modellerden olan afro modeller, 2022 yılında da popülerliğini koruyor. Evet, kıvırcık saçlar arasında yönetilmesi en zor olan afro modeli biraz cesaret istiyor olabilir ama iyi bir kuaför ve iyi saç şekillendiriciler ile kolayca terbiye edilebilir.


 

Kıvırcık Erkek Saç Modelleri, En Tarz +7 Kesim - 2022

5. Kıvırcık Undercut

Undercut modellerin yarattığı modern tarz es geçilemez. Peki, kıvırcık saç ve undercut kesimin bir araya geldiğini düşünün, işte bu yeni tarz ve genç erkek kıvırcık saç modeli 2022 yaz sezonuna bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Yanların daha kısa ve üstlerin uzun ve kıvırcık bırakıldığı bu model yeni nesil genç erkek saç modasında bayrağı göğüslemeye hazırlanıyor.


 

Kıvırcık Erkek Saç Modelleri, En Tarz +7 Kesim - 2022

6. Pompadour

Pompadour saç kesim modeli ilk defa duyduğumuz bir terim değil fakat 2022 yılının genç erkek tarzının teması bileşik saç modellerinden oluşmakta. Yeni nesil iki salaş kesimin birleşimi bizleri oldukça heyecanlandırdı. Dolgun ve hacimli kesimin kıvırcık saçla oluşturduğu ahenkten büyülenmemek imkansıza yakın.


 

Kıvırcık Erkek Saç Modelleri, En Tarz +7 Kesim - 2022

7. Kıvırcık Bowl Kesim

Bowl saç kesim modeli 90’lı yıllarda estirdiği hava sonrasında tekrardan moda haline geldi. Yeni salaş modaya tam anlamıyla uyum sağlayan Bowl kesim erkek kıvırcık saç modellerinin en eski ve en klasik modelleri arasında yerini aldı.


 

Erkek Kıvırcık Saç Nasıl Yapılır ?

Erkek kıvırcık saç modelini yapmak için perma işlemi yaptırmanız gerekmekte, perma saç modelleri hakkında herşeyi yazdığımız yazımını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

 

FAQ

Erkek kıvırcık saç modelini yapmak için perma işlemi yaptırmanız gerekmekte, perma saç modelleri hakkında herşeyi yazdığımız yazıyı sitemizden okuyabilirsiniz.

‘ ); ? >

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.