Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Erkek Küt Saç Modelleri – Trend Saç Kesimleri – 2022

0

Erkek küt saç modelleri, erkek saç tarzının değişmesiyle birlikte ortaya çıkmaya başlamış yeni nesil modellerdir. Küt saç modelleri denildiği zaman aklımıza genelde kadınlar gelmekte fakat son 5 yıl gibi bir sürede küt saç modelleri erkeklerinde radarına girmiş ve erkek saç modasına küt modeller kazandırılmıştır. Hemen hemen her yüz şekliyle uyumlu olan bu model özellikle gençlerin ilgisini kolaylıkla çekmiştir.

Erkek küt saç modelleri, yeni bir akım olduğu için sınırlı saç modeli seçeneğiyle karşımıza çıkmakta fakat, bilinçli kullanıldığı ve seçildiği takdirde en seçkin erkek saç modellerini aratmamakta. Karizmatik ve pratik bir saç tarzı elde etmek isteyen erkekler için en iyi erkek küt saç modellerini listeledik.

Erkek Küt Saç Modelleri En İyi Kesimler

Erkek küt saç modelleri genellikle uzun erkek saç modellerinden oluşmakta, bunun nedeni ise istenilen kütlüğü ve tarzı yakalamak içindir. Avrupa’da ve Amerika’da özellikle oyuncular ve sanatçılar tarafından bir ikon simgesi olarak kullanılan erkek küt saç modelleri son yıllarda Türk erkeklerinin de ilgisini çekmiştir. Daha çok piyanistler,ressamlar,tasarımcılar vb. meslek grupları erkek küt saç modellerini üstlenmiş ve bir imza olarak görmüşlerdir.

Erkek Uzun Küt Saç Modelleri

Erkek küt saç modellerinin en fazla bilinen ve tercih edilen saç modeli olan erkek uzun küt saç modeli, adeta bir ahenk içersinde kendisini diğer modellerden ayrıt etmemizi sağlıyor. Söylemeden geçmeyelim bu saç modellerinin bakımı diğer uzun saç modellerine göre ve özellikle kısa saç modellerine göre oldukça zordur fakat bakımının zor olması sizi endişelendirmesin, karizmatik ve modern bir görünüme ulaşmanız için kimse sizin önünüze kırmızı bir halı sermeyecekti.

Erkek Küt Saç Modelleri - Trend Saç Kesimleri - 2022
Erkek Küt Saç Modelleri - Trend Saç Kesimleri - 2022

Erkek Dalgalı Küt Saç Modelleri

Erkek küt saç modellerinin en yeni ve gençler arasında en popüler olan saç modeli olan erkek dalgalı küt saç modelleri, saç modası uzmanları tarafından geleceğin en popüler ve en tarz erkek saç modelleri arasında olmasını beklemekte. Bu saç modellerinin diğer tüm erkek küt saç modellerine göre bakımı daha zor olduğunu söyleyebiliriz.

Erkek Dalgalı Küt Saç Modelleri, 90’lı yıllarda yabancı genç modeller tarafından kullanılmış ve ülkemizde genç kızların bu saç modellerine aşık olmasının sebebi olmuşlardır. Kadınlar tarafından en çekici saç modelleri sıralamasında iyi bir yeri olan erkek dalgalı küt saç modellerinin kullanımı profesyonel bir berber ve profesyonel ürünler ile olmalıdır.

Erkek Küt Saç Modelleri - Trend Saç Kesimleri - 2022
Erkek Küt Saç Modelleri - Trend Saç Kesimleri - 2022

Erkek Dağınık Küt Saç Modelleri

Erkek küt saç modellerinin en marjinal modeliyle tanışın, erkek dağınık küt saç modelleri. Baştan uyaralım bu modeller her ortama özellikle iş ortamına uygun değildir daha çok sanatçılar tarafından kullanılan ve sanat ortamında daha benimsenmiştir bu yüzden eğer bir sanatçı iseniz erkek dağınık küt saç modellerinden bir tanesi tercih etmeniz sizin tarzınızı tamamlayacaktır.

Erkek Küt Saç Modelleri - Trend Saç Kesimleri - 2022
Erkek Küt Saç Modelleri - Trend Saç Kesimleri - 2022

Erkek Kısa Küt Saç Modelleri

Erkek küt saç modellerinin genellikle uzun saç modellerinden olduğunu söylemiştik, merak etmeyin çelişmiyoruz. Burada bahsettiğimiz kısalık derecesi, erkek küt saç modellerinin kısa kesimidir yani, erkek kısa küt saç modelleri normal olarak bakıldığında orta uzunluk saç kesim uzunluğuna denk gelmektedir.

Erkek kısa küt saç modelleri, kısalığı sayesinde diğer erkek küt saç modellerine göre bakımı daha kolaydır ve genç erkek saç modelleri için en uygunudur. Bu saç modellirini dağınık veya düz formda kullanabilirsiniz, bu özelliği erkek kısa küt saç modelini çok yönlü bir saç modeli haline getirmekte.

Erkek Küt Saç Modelleri - Trend Saç Kesimleri - 2022
Erkek Küt Saç Modelleri - Trend Saç Kesimleri - 2022
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.