Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Erkek Saç Örgüsü, 6 Yeni En Tarz Modeller ! – 2022

0

Erkek saç örgüsü, değişen saç modasıyla birlikte Avrupa ve Kuzey Amerika’dan sonra ülkemizde de etkisini göstermeye başladı. Yakın zamanda göz aşinalığımızın da başlayacağı bu modeller alışsak çok iyi olur. Bazı erkekler tarafından beğenilmese de özellikle Avrupa ve Amerika bölgesinde oldukça popüler olan bu model özellikle profesyonel sporcular tarafından daha çok tercih ediliyor. Erkek saç örgüsü modelleri hakkında pek fazla bilgiye sahip olmayabilirsiniz. Siz okurlarımız için erkek saç örgüsü modelleri hakkında her şeyi bir yazıda topladık daha fazlasını öğrenmek için lütfen okumaya devam edin. 

Erkek Saç Örgüsü, 6 Yeni En Tarz Modeller ! - 2022

Erkek Afrika Saç Örgüsü 

Erkek Afrika saç örgüsü, ismini en az bir kere duyduğunuz bir erkek örgülü saç modelidir. Genellikle kısa ve orta uzunluktaki saç modellerinin örgülü hale getirilmesiyle elde edilen erkek Afrika saç örgüsü modellerinde saç ayrımları oldukça belirgindir. Kökeni isminden anlaşılacağı gibi Afrika olan bu saç modeli, Amerika kıtasında yaygın olarak kullanılmaktadır son zamanlarda Avrupa ve Türkiye’de de popülerleşen saç modelleri her yaştan kesime uygun olarak kullanılabilmektedir. 


 

Erkek Saç Örgüsü, 6 Yeni En Tarz Modeller ! - 2022   

Altın Sarısı Saç Örgüsü 

Erkek altın sarısı saç örgüsü, kullanımı kolay, çok yönlü ve popüler saç modelleri arasında yerini son zamanlarda almayı başardı. Rap kliplerinden aşina olduğumuz bu model genç ve yenilikçi bir tarz arayanlar için birebirdir. Özellikle sporcular, sanatçılar ve artistler altın sarısı saç örgüsü modellerine daha sempatik yaklaşıyor. Bu yüzden genellikle kliplerde veya spor müsabakalarında bu modeli sıklıkla görüyoruz.


 

Erkek Saç Örgüsü, 6 Yeni En Tarz Modeller ! - 2022

At Kuyruğu Saç Örgüsü 

At kuyruğu saç örgüsü, genellikle uzun saç modellerinde kullanılır. Pratik ve cesur kullanımlara yol açan erkek at kuyruğu saç örgüsü modelleri ülkemizde henüz pek popüler değil. Fakat turistler ve yabancı insanların ilgi odağı olan bu model yakın zamanda da ülkemizde popülerleşmesi beklenmekte. 


 

Erkek Saç Örgüsü, 6 Yeni En Tarz Modeller ! - 2022

Yanları Kısa Erkek Saç Örgüsü

Yanları kısa erkek saç örgüsü, ferah bir görünümün yanında yenilikçi tarza ulaşmanıza kolaylık sağlar. Daha çok orta ve kısa modellerde tercih edilen yanları kısa erkek saç örgüsü kolay ve pratik kullanımlar için idealdir. Gençler arasında popülerliğini koruyan bu model listemizde yerini aldı. 


 

Erkek Saç Örgüsü, 6 Yeni En Tarz Modeller ! - 2022

Keskin Kenarlı Kısa Erkek Saç Örgüsü 

Keskin kenarlı kısa erkek saç örgüsü modellerini köşeli yüz hatlarına ve yüz şekline sahipseniz değerlendirmeye almak tarzınızda büyük değişikliklere sebebiyet verebilir. Yanları kısa erkek saç örgüsü modeline benzeyen ama temel prensip farkları olan bu modeller denenmeye değer. 


Erkek Saç Örgüsü, 6 Yeni En Tarz Modeller ! - 2022

Viking Erkek Saç Örgüsü 

Viking erkek saç örgüsü modellerinin kökeni 6.yy’a kadar dayanmaktadır. Cesur Viking savaşçıları tarafından kullanılan bu modeller cesur ve erkeksi bir tarz yaratmak erkekler için ideal. Genellikle uzun modellerde kullanılan Viking tarzı erkek saç örgüsüne gösterdiğiniz ilgi kadar verim alacağınızı da eklemeyi unutmayalım.

FAQ

Erkek saç örgüsü modelleri, her erkek kuaföründe mevcut değil. Saç örgüsü yaptırmak istiyorsanız ama oturduğunuz bölgedeki erkek kuaförlerinde bu model mevcut değil ise, kadın kuaförlerine gidip saç örgüsü modelini yapmalarını rica edebilirsiniz.

Erkek saç örgüsü fiyatları şehirden şehire değişmekle beraber ortalama 150-200 Türk lirası civarındadır.

‘ ); ? >

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.