Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Erkek Tas Kafa Saç Modelleri, Sokak Tarzı – 2022

0

Erkek tas kafa saç modelleri, son 20 yıldır erkek sokak saç modasına yön vermekte, pratik ve karizmatik bir görünüm elde etmenize yardımcı olabileceği gibi, sizin sokak tarzınızı yansıtmakta. Erkek tasa kafa saç modelleri genellikle kısa, yanların daha kısa üstlerin biraz daha uzun bırakılarak elde edilir. Bu saç modellerinde alternatif pek fazla yoktur fakat, doğru kullanımda başarılı ve istenilen bir sonuç verebilir.

Erkek tas kafa saç modellerinin uyumlu olduğu ortamlar sınırlıdır, sokak ve mahalle ortamına daha uyumlu olan bu saç kesimi iş ortamına uyumlu değildir.

Erkek Tas Kafası Saç Modeli Nasıl Yapılır ?

Erkek Tas Kafa Saç Modeli, isminden anlaşılacağı gibi saçta tas şekline benzer bir model bırakır. Yanların 1 numara saç kesimine uygun olarak kesili ve saçın üst kısmı 2 veya 3 numara olarak bırakılır. Bu saç modeli çene yapınızı ortaya çıkaracağı gibi karizmatik bir görünümünde habercisi olabilir.

En İyi Erkek Tas Kafa Saç Modelleri

Erkek tas kafa saç modellerinin çok fazla seçeneğe veya alternatife sahip olmadığını yineliyoruz, fakat saça çizik attırmak gibi en bilinen yöntemleri bile kullanarak daha farklı ve modern bir tarza ulaşabilirsiniz.

Erkek Tas Kafa Saç modelleri, 3 numara saç modeli veya 2 numara saç kesimleriyle karıştırılabilir fakat, bunlardan çok farklıdır. Erkek tas kafa saç modellerinde saçın her bölümü bir orantı içinde değildir.

Klasik Erkek Tas Kafa Saç Modeli

Erkek tas kafa saç modellerinin en bilinen ve en çok kullanılan bu saç modeli, Eski zamanlarda tabiri caizse kafaya tas yerleştirilerek kesilirdi. Bu saç modelini çocukluğumuzda en az bir kere kullanmışızdır, tanıdığımız birinde görmüşüzüdür veya tiktok vb. platformlarda denk gelmişizdir.

Erkek Tas Kafa Saç Modelleri, Sokak Tarzı - 2022
Erkek Tas Kafa Saç Modelleri, Sokak Tarzı - 2022

Çizikli Erkek Tas Kafa Saç Modeli

Erkek tas kafa saç modellerinin sınırlı olduğu belirttik fakat ufak işlemlerle bile farklı kombinasyonlar oluşturmaya elverişli bir saç modeli olduğunu da es geçmemek gerekli bu yüzden hayal gücünüzü kullanıp iyi düşünmelisiniz. 2 sert ve maskülen model yani erkek tas kafa saç modeliyle çizikli erkek tas kafa saç modeli birleştiği zaman ortaya gerçekten erkeksi hissettiren bir model ortaya çıkmakta.

Erkek Tas Kafa Saç Modelleri, Sokak Tarzı - 2022
Erkek Tas Kafa Saç Modelleri, Sokak Tarzı - 2022

Üstler Daha Uzun Erkek Tas Kafa Saç Modeli

Erkek tas kafa saç modellerini daha modern hale getirmenin diğer yollarından biri ise üstleri daha uzun ve yanları daha kısa tutmak. Üst kısımlara biraz daha hacim ekleyebilirsiniz, bu işlem tas kafa saç modelinizi daha modern hale getirecektir.

Erkek Tas Kafa Saç Modelleri, Sokak Tarzı - 2022
Erkek Tas Kafa Saç Modelleri, Sokak Tarzı - 2022

Erkek Tas Kafa Saç Modeli Bakımı Nasıl Yapılır ?

Erkek tas kafa saç modeli, kısa bir saç modeli olduğu için ekstra bir çabayla bakım yapmanıza gerek yoktur. Güzel ve profesyonel saç bakım ürünleri kullanmanız yetebilir. Isıdan uzak tutmanız ve havluyla kurulamanızı önerebiliriz bu sayede saçlarınızı korumuş olursunuz

Erkek Tas Kafa Saç Modelleri, Sokak Tarzı - 2022
,

single_loop]’ ); ? >

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.