Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri, +5 Karizmatik Fikir – 2022

0

Yuvarlak yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri, oldukça merak edilen bir konu haline geldi. Özellikle yüz şeklini araştıran ve öğrenen erkekler kendi yüzlerine en uygun saç modelini araştırıyorlar. Ama bir istisna olarak yuvarlak yüzlü erkeklerin işi daha kolay. Hemen hemen her saç modeline uygun olan yuvarlak yüz şekli, geniş alternatif kümesi sunmakta. 3 numara, 12 numara gibi birbirine zıt iki model bile yuvarlak yüz şekline yakışmakta.

Yuvarlak Yüz İçin En Karizmatik 5 Saç Modeli

Yuvarlak yüz için en karizmatik 5 saç modeli, genel olarak çoğu modelin yuvarlak yüze yakıştığını söylemiştik, fakat en iyi görünümü elde etmek için seçici olmak gerekli. Bu yüzden en karizmatik 5 saç modelini sizin için bu yazıda topladık.

 

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri, +5 Karizmatik Fikir - 2022

Undercut

Undercut saç modeli, karizmatik, ferah ve pratik görünüm için birebir. Her yaş grubuna ve herkese uygun olan bu model, 2022 yılının yaz sezonuna damga vurmaya hazırlanıyor. Yuvarlak yüz şekli için en iyi modellerden biri olan Undercut’ta yanlar kısa üstler uzundur.


 

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri, +5 Karizmatik Fikir - 2022

Hacimli Saç Modelleri

Hacimli saç modellerinin, yuvarlak yüz şekline tam olarak yakıştığını söylemeden geçemeyiz. Özellikle çenesi hatları pek belirgin olmayan bu yüz şeklinde hacimli saç modeli kullanmak yüz estetik oranını dengeleyecektir. Kolay şekillendirilebilen hacimli saç modeli için en az 7.62 cm uzunluk gerekmekte. Fön makinesi ve Wax gibi ürünlerin yardımıyla kolaylıkla istediğiniz şekli elde edebilirsiniz.


 

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri, +5 Karizmatik Fikir - 2022

Kabarık Saç Modeli

Kabarık saç modeli, özellikle gençler arasında popüler hale geldi. Yuvarlak yüzünüz genişliğini kabaarık saç modelleriyle kapatmak mümkün ! Genç ve Karizmatik görünüm elde etmenizi sağlayan bu model dağınık kullanımlar için uygundur. Ayrıca kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir. Kabarık saç modelleri ile tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.


 

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri, +5 Karizmatik Fikir - 2022

Buzz Saç Kesimi

Buzz saç kesimi, yuvarlak yüzlü erkekler için ideal bir tercihdir. Özellikle kısa modelleri seviyorsanız buzz saç modelini kesinlikle kullanmalısınız. Modern ve erkeksi bir görünüm katma konusund usta olan buzz saç modeli, yarattığı karizmanın yanında kullanımı da oldukça kolaydır.


 

Yuvarlak Yüzlü Erkekler İçin Saç Modelleri, +5 Karizmatik Fikir - 2022

Spiky Saç Kesimi

Spiky saç kesimi, yuvarlak yüzlü erkekler için saç modelleri konusunda bir firsattır. Özellikle kirli sakal ile uyumlu olan bu Spiky saç kesimi kullanım kolaylığı ile de bilinmekte. Karizmatik ve maskulen bir görünüm istiyorsanız bu model tam size göre.


 

FAQ

Yuvarlak yüzlü erkekler oldukça şanslı. Nedeni ise hemen hemen her modelin yuvarlak yüze tam olarak oturmasıdır. Eğer yuvarlak yüzlü biriyseniz istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

‘); ?>

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.