Erkek Saç Modelleri & Erkek Saç Bakım Sırları

Erkek Uzun Saç Modelleri, +5 Tarz Fikir – 2022

0

Erkek uzun saç modelleri, kısa saç modelleriyle birlikte erkek saç tarzının 2 ana kategorisini oluşturuyor. Erkek saç tarzının 2 kutbundan birisi olan erkek uzun saç modelleri, 2022 yılının trend saç modelleri arasında yerini aldı. Uzun saç modellerini karizmatik ve yenilikçi tarz yaratmanıza olanak sağlar. Kullanım konusunda ise biraz zahmetlidir. Göstereceğiniz ilgi kadar verim aldığınızı söylemeden geçmeyelim. Ayrıca uzun saç modelleri bize geniş alternatif kümesi sunmakta. Hemen hemen her erkeğe yakışan uzun saç modellerinde başarı için seçici olmak gerekmekte. İşte tam bu yüzden en tarz seçilmiş +10 fikri bir yazıda derledik.

 

En tarz +5 erkek uzun saç modelleri

Erkek uzun saç modelleri de her modelde olduğu gibi başarı için seçicilik ister. En iyi görünümü elde edebilmeniz için dünyaca ünlü juriler tarafından seçilen modelleri sizin için derledik.

 

Erkek Uzun Saç Modelleri, +5 Tarz Fikir - 2022

1. Dağınık Dalgalı Uzun Saç Modeli

Dağınık dalgalı uzun saç modeli, erkek uzun saç modellerinin 2022 yılında en trend modeli oldu. Çok uzun olmayan bu model, kullanım kolaylığı sağlamakta. Dağınık formda kullanılan saçlar, geriye doğru hafif olarak taranarak dalgalı bir görüntü elde edilir. Bu işlemlerle sağlanan ahenk, erkek tarzını üst seviyelere çıkarmakta.


 

Erkek Uzun Saç Modelleri, +5 Tarz Fikir - 2022

Ortadan ayrık uzun saç modeli

Ortadan ayrık saç modeli, erkek uzun saç modellerinde sıklıkla rastladığımız modeller arasında. Verimli kullanım, kolay şekillendirilebilme vb. sebepler ortadan ayrık uzun saç modelini tercih edilme sebepleri arasındadır.


Erkek Uzun Saç Modelleri, +5 Tarz Fikir - 2022

Uzun Saç Undercut Kesim

Uzun saç undercut kesim, diğer erkekler arasından sıyrılmak ve sıkıcı modellerin arasında parlamak isteyen erkekler için uygundur. Bu modelde üstler uzun yanlar kısa ve katlıdır.


 

Erkek Uzun Saç Modelleri, +5 Tarz Fikir - 2022

Arkadan Toplu Uzun Saç Modelleri

Arkadan toplu uzun saç modelleri, uzun saç denilince aklan ilk gelenlerden. Kolay ve pratik kullanımın yanında yarattığı karizma takdir edilmeli. Hemen hemen her yüz şekline uyan arkadan toplu modellerini kullanmak tarzınıza tarz katabilir.


 

Erkek Uzun Saç Modelleri, +5 Tarz Fikir - 2022

Pompadour

Pompadour saç modeli, monoton saç modellerinden sıyrılmak ve tarzına yenilikçi görüş kazandırmak isteyen erkekler için birebirdir. Üstlerin uzun ve hacimli bırakıldığı, yanların daha kısa olduğu bu modeli tercih edebilirsiniz. Ayrıca 12 numara saç modeli ile de uzunluk ölçüsü benzerdir.


 

Erkek uzun saç bakımı nasıl yapılır ?

Erkek uzun saç bakımı tüm erkekler için merak konusu. Herkesin bildiği gibi uzun saçın bakımı zordur. Ama bilinçli ve bilgili bakım sonucu alacağınız verimi arttırabilmek mümkün.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.